Skip to content

Poskytované služby a ceník

Naše zařízení má smlouvy s následujícími pojišťovnami

Mezi výkony hrazené pojišťovnou patří preventivní prohlídky dětí i dospělých (2x ročně), rentgenové snímky včetně panoramatického snímku, aplikace anestezie (injekce k zajištění bezbolestnosti výkonu) a většina chirurgických výkonů, např. vytažení zubu. U nás jsou dále bez doplatku dětské výplně a většina dětského ošetření. Bez doplatku jsou také některé protetické výrobky – např. kovová korunka či jednoduchá snímatelná náhrada, částečná nebo celková. Ostatní výkony si hradí pacient. O ceně konkrétního výkonu Vás budeme vždy dopředu informovat, u větších prací dostanete písemný cenový plán. Zaplatit můžete v hotovosti nebo kartou.

111  |  VZP Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR.

201  |  VoZP Vojenská zdravotní pojišťovna

205  |  ČPZP Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

207  |  OZP Oborová zdravotní pojišťovna

211  |  ZPMV Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra

Ceník

Stříbrná výplň – amalgámová
Amalgám je stále v některých indikacích metodou volby(hluboké,špatně přístupné kazy,velká kazivost). Používáme kvalitní kapslovaný amalgám bez truťi. Výhodou této výplně je dlouhá životnost a relativně nízká cena.
600,- až 800,-

Bílá výplň – kompozitní
Kompozitní materiál je nejestetičtější výplní zubů předních i zadních. Životnost správně udělané kompozitní výplně je stejná jako amalgámové. O zuby s kompozitními výplněmi musí pacient následně dobře pečovat – tedy důkladně je čistit. 
1000,- až 2500,-

Bílá výplň – skloionomerní 
Skloionomerní cement se vyznačuje některými výhodnými preventivními vlastnostmi(uvolňování fluoridů), které využíváme zejména při ošetření dočasných zubů,hlubokých kazů a jako dlouhodobě provizorní výplň. V naší ordinaci používáme ve většině případů kvalitní kapslovaný materiál Equia forte fill.
700,- až 900,-

Pečetění zubů
Pečetění zubů je preventivní výkon, který zabraňuje vzniku kazu na žvýkací plošce zadních zubů. Tento výkon je vhodný ihned po prořezání zubů, tedy u dětí od 6 do 14 let.
300,- až 600,-

Ošetření kořenových kanálků
Neboli endodontické ošetření je mechanicko-chemické vyčištění infikovaných kořenových kanálků a jejich následné zaplnění hermetickou výplní. Toto ošetření je velmi časově náročné a pro další osud zubu rozhodující. Používáme kořenové nástroje nejlepší kvality a pouze jednorázové(každý pacient má svůj sterilní nástroj ).
1200,- až 1500,-

Dostavba zubů
Pro osud zubu stejně důležitá,jako ošetření kanálků. Ke zpevnění zubu se používá čep, který se fixuje do kořenového kanálku. Alternativou u více destruovaných zubů je laboratorní kořenová nástavba.
2000,- až 2500,-

Fazety
Jsou tenké kompozitní či keramické náhrady vhodné k estetické korekci předních zubů (tvar, postavení, barva). V naší ordinaci používáme švýcarské kompozitní fasety Componeers.
2500,-

Korunky a můstky
Korunky zpevňují zeslabené zuby (např. po ošetření kořenových kanálků či rozsáhlých kazech). Vyrábějí se z různých materiálů v zubní laboratoři. V naší ordinaci nejčastěji zhotovujeme:
kovokeramické korunky: kovová kapnička pokrytá vrstvou keramiky – 4500,-
celokeramické korunky: celé z jednoho materiálu(keramika) – 5500,-

ENTONOX
Účinné a bezpečné neinvazivní inhalační analgetikum, které má rychlý nástup a ústup účinku. Jde o hotovou směs medicinálních plynů: 50 % oxidu dusného, N2O, a 50 % kyslíku, O2. Entonox má analgetické, lehce sedativní a anxiolitické účinky. Pacient je po dobu inhalace při vědomí a není nutný doprovod, dokonce po půl hodině od ukončení inhalace může řídit motorová vozidla. Využití, hlavní obory: porodnictví, gastroenterologie, stomatologie, gynekologie, pediatrie, urgent, urologie; více na www.entonox.cz. Práce s E nevyžaduje přítomnost lékaře ARO.
2000,-